петок, 1 ноември 2019

Познати

По овој филмски лик сите лудуваат: Поранешниот на Јелена Розга ги излуди жените со својата хит секси маска на ноќта на вештерките (ФОТО)

Поранешниот свршеник на Јелена Розга Стјепан Хаусер оваа година се приклучи на многуте светски и регионални личности...
Вести

Мицкоски во 2017 година за прогресивниот данок: Оваа антимерка што сака владата да ја спроведе е лошо интерпретирање на економските политики

Во однос на дебатата во јавноста за прогресивниот данок денеска, да се потсетиме на она што уште во 2017 година го...
Вести

Арсовски кон Деспотовски: Вие се сликавте со сите апликанти, ги доделивте грантовите на спорните фирми, а дури потоа вршевте анализа

На јавен настан се ракувавте со сите фирми и се сликавте со апликантите кои добија грантови, а после доделување...