четврток, 31 октомври 2019

Познати

Сакаше да ја напумпа гумата, па не можеше да избегне да не го покаже задникот- Рада Манојловиќ нема среќа со папараците (ФОТО+18)

Пејачката Рада Манојловиќ нема среќа во кратките комбинации, а папараците се почесто ја фотографира нејзината...
Вести

ОК ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци: СДСМ наместо да прави политичка поделба на земјоделците, треба да се фати за работа и да сработи нешто за Кавадарци

СДСМ три години нема направено ништо за Кавадарци. Развиеноста на градот се должи на добрите економски политики...
Познати

Облече прекратко фустанче: Северина ги истакна долгите секси нозе во мрежести хулахопки позирајќи покрај македонската пејачка (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина овие денови е во Белград каде ја најавува својата турнеја која ќе се одржи таму идниот...
Вести

С*кс скандал го тресе украинскиот парламент- „сакате орално задоволување или анален- табу с*кс“?, ова се сочните детали (ФОТО)

Пратеничките во украинската Врховна Рада бараат оставка од претседателот на Комисијата за надворешна политика,...
Познати

Учесникот во „Ѕвездите на гранд“ се тресе поради овој коментар- водителката која навреди кандидатка поради дебелината, направи нов гаф

Откако направи невиден гаф на сцената овој пат убава водителка на „Ѕвездите на гранд“ повторно е во центарот...