петок, 25 октомври 2019

Хроника

Му се заканил дека доколку не му даде 12.000 денари ќе открие информации штетни по неговите чест и углед- си заработи кривична

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Демир Хисар поднесе кривична пријава против М.Д. (25) од с.Сопотница,...