вторник, 22 октомври 2019

Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Заев знае дека повеќе нема да може на криминален начин да го билда своето конто- Доаѓа време за обнова на Македонија

Заев е срам за Македонија. Не постои граѓанин кој не се чувствува непријатно кога го гледа Зоран Заев како лаже,...
Познати

„Половина“ убавици на „Мис Глоуб 2019“ Македонки под туѓо знаме, а еве со која титула се закити Кристина Димитриевска (ФОТО)

Изминатите неколку дена во домашните медиуми на големо се пишува за учеството на поранешната сопруга на поп-пејачот...