недела, 20 октомври 2019

Вести

ВМРО-ДПМНЕ ги демантира лажните вести: Заев е детронизиран и прашање на денови е кога тој ќе заврши на мрачните страници на историјата

ВМРО-ДПМНЕ најостро ги демантира невистините изнесени на порталот „Цивил Медиа“ со наслов „Христијан Мицкоски...