четврток, 17 октомври 2019

Познати

Пред три години дознала дека ќе умре, а денеска сите ја дознаа тажната вест- семејството месец дена криело дека познатата актерка починала!

Популарната британска актерка почина на 55 години, откако пред три години ја слушна тешката болест од која боледува. Долго...
Занимливости

Австралија ја бара оваа девојка која извршува грозен чин среде улица- видеото стана вирално, а таа се срами да се појави на улица!

Цела Австралија ја бара оваа девојка која секое утро додека џогира извршува нужда помеѓу две возила, пренесуваат...
Вести

Мицкоски: Народот се крева и бара крај на овие неправди од СДСМ и Заев, затоа на Македонија и треба обнова и за таа обнова заедно ќе се избориме

Ќе ми дозволите најпрвин да ви се заблагодарам за вашето присуство, што одвоивте дел од вашето ценето време да...
Познати

Ја убил својата мајка, па полицијата го убила него- двојна трагедија во домот на славниот светски актер кој ни беше омилен херој (ФОТО)

Камерон Ели (30) кој е син на познатиот актер Рон Ели (81) ја убил својата мајка Валери Лундин (62), а убиството се случило...