недела, 13 октомври 2019

Познати

Сека облече тесен фустан и го истакна трудничкиот стомак- на фановите очите им испаднаа од длабокото деколте во кое едвај ги собра градите

Иако е во шестиот месец од бременоста пејачката Сека Алексиќ вчера имаше свој настап во ноќен клуб во Белград,...
Занимливости

„Некој нека ѝ ги отстрани градите и стомакот“: Невеста побарала помош за поправање на фотографија од свадба, па стана хит на интернет

Ниедна невеста не сака некој од гостите на свадбата да ја засени, затоа што таа се мачела за организацијата за...
Познати

Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација- го промени имиџот и фризурата, по овој секси тренд лудуваат мажите (ФОТО)

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ не е позната во јавноста по честото менување на имиџот, но овој пат ги...