вторник, 8 октомври 2019

Вести

Пандов: Во моментот во Македонија владее апатија и граѓаните си заминуваат од државата поради лошата политика на Зоран Заев

Во денешната емисија „Само Вистина“ гостуваше и аналитичарот Александар Пандов кој при своето гостување посочи...
Вести

Мицкоски до Чадиковски: После три години власт на оваа криминална власт Вие ме прашувате за Груевски, тоа нема да смени ништо

Три години власт на СДСМ ние сега за тоа да зборуваме. Сега не зборуваме за иселувањето, ајде тоа после, не зборуваме...