петок, 4 октомври 2019

Вести

Активистите од „Fridays for future “ упаднаа на прес-конференцијата на заменик министерот Јани Макрадули: Тие се богатат, ние се труеме (ФОТО)

Активисти на скопскиот огранок на Fridays for future со транспаренти во рака денеска упаднаа среде прес-конференцијата...
Познати

Покрај свршеницата и синот во креветот на Дарко Лазиќ е и она: Поранешната сопруга на пејачот ќе пукне од мака кога ќе го види ова

Пејачот Дарко Лазиќ по разводот со Ана Севиќ ретко може да се види со неговата ќерка Лорена која ја има од првиот...