петок, 27 септември 2019

Познати

Хрватската пејачка сакаше да покаже како изгледа без шминка, но сите гледаа во нејзиното деколте без градник и истакнати брадавици (ФОТО)

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус е позната по својот провокативен имиџ со години наназад, а неодамна...
Познати

Атрактивната македонска реалити ѕвезда украдените чизми си ги виде на телевизија- и тоа кај оваа позната српска старлета (ФОТО)

Реалити-ѕвездата Елеонора Миљковиќ вчера на телевизија си ги препознала своите чизми на нозете на старлетата Мина...
Вести

Комисија за локална самоуправа на ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ донесе нов закон за јавна администрација со што се прави одмазда кон неистомислениците

Комисијата за локална самоуправа на ВМРО-ДПМНЕ преку Фејсбук статус информира дека власта донела нов закон за...
Вести

Емил Димитриев во прв надзор над новата агенција за национална безбедност- за состојбата во агенцијата ќе го информираме и јавниот обвинител

Денеска бевме  во прв надзор над новата агенција за национална безбедност, ова денеска во изјава за медиумите...