понеделник, 16 септември 2019

Занимливости

Полицијата влезе во домот на лекар по неговата смрт: Сопственикот на клиника за абортуси чувал нешто ужасно (ВИДЕО)

Остатоци од над 2000 фетуси се пронајдени во домот на американски лекар од Илиноис по неговата смрт, објави локалната...
Познати

Проблеми за фудбалерот на Сити: Не може да бакне девојка без да ја праша мајка му, а камо ли да спие со неа- причината ќе ве натера на гнев

Напаѓачот на Манчестер Сити Габриел Жезус пред неколку дена јавно ја покажа својата нова девојка- манекенката...
Познати

Сакаше да има гради како крушки, а после операцијата нема каење- Луна Џогани се „плаши“ да ги покаже силиконите поради овој детаљ на нив

Пејачката Луна Џогани неодамна направи естетска корекција и вгради силиони во градите. Пејачката своите атрубути...
Познати

Пред една недела дозна дека нејзиниот пријател загина- а тоа што го направи пејачката во чест на раперот ќе ви го распара срцето (ФОТО)

Пред една недела регионот беше во шок откако со брзина на светлината се прошири веста за смртта на познатиот српски...