недела, 8 септември 2019

Познати

На Кортни Кардашијан почна да и паѓа косата и да ќелави- истата грешка ја прават многумина жени во светот од кои и Македонките (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (38) во едно од исечоците на 17-та сезона од реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“...
Фудбал

ВИДЕО: Макрон им се извини на Албанците откако на квалификацискиот натпревар за ЕУРО 2020 беа пречекани со химната на Андора

Францускиот претседател Емануел Макрон му се извини на албанскиот премиер Еди Рама и на сите Албанци за пропустот...
Познати

Розга на „Тиквешки гроздобер“ се појави во кратко фустанче и длабоко деколте- мажите се препотија откако ги направи овие жешки пози

Познатата хрватска музичка ѕвезда Јелена Розга вчера беше дел од „Тиквешкиот гроздобер“ во организација на...
Хроника

Млада гевгеличанка (24) ја тепала баба си, а откако интервенирала полицајка започнал вистинскиот пекол за службеничката

На 07.09.2019 во 12:00 часот во Полициска станица Гевгелија била приведена А.Р.(24) од Гевгелија, бидејќи нападнала полициска...
Познати

Поранешниот султан се огласи по секс скандалот на неговата сопруга во базен: Жалам за мојот брак откако го видов жешкото видео

Поранешниот крал на Малезија призна дека жали поради својот личен избор да се ожени со руската мисица со што се...