понеделник, 19 август 2019

Познати

Вака изгледа една убава, несовршена жена без Фотошоп: Бремената Ешли позира како што ретко која друга би си дозволила (ФОТО)

Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии. Таа е биг-сајз модел...