вторник, 13 август 2019

Вести

Героски: Срамно и тажно е од устата на Заев да дојде една заканувачка изјава која поттикнува вербална агресија врз мене и моето семејство

Да бидам искрен вознемирен и шокиран сум на некој начин од изјавата на премиерот Заев, ова вечерва во вестите на...
Вести

Мицковски: Ако до денес Заев го имаше изгубено меѓународниот кредибилитет, денес го изгуби и домашниот, 13 е стварно баксузна бројка

По скандалозната изјава во Која Зоран Заев ги навредува хомосексуалците, велејќи дека Боки 13 е педер, се огласи...