понеделник, 5 август 2019

Познати

Карлеуша дрско им возврати на хејтерите: Јас не сум учителка во вашата општина, мојот живот никогаш нема да го разберете (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша имаше настап овој викенд во Црна Гора каде се појави во провокативен костим кој повеќе открива...