четврток, 18 јули 2019

Вести

Додека земјоделците ги фрлаат праските, државата увезува од странство за повисока цена, новиот министер Димковски „тера“ партиски средби (ФОТО)

Земјоделците мака мачат со речиси сите видови на овошје и зеленчук овие три години откако СДСМ е на власт. Овие...
Познати

Ќерката на Анабела заработи 170 илјади евра во „Задруга 2“, а нема „пари“ за гаќички- ќе се препотите кога ќе видите како се облече Луна

Ќерката на Анабела Џогани која се прослави победувајќи во реалното шоу „Задруга 2“ овие денови е во центарот...