сабота, 29 јуни 2019

Познати

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ изгледа како темпирана бомба: Го наследи талентот од татко и, а нема да поверувате со што се занимава (ФОТО)

Популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ со сегашната сопруга има три деца, но од претходниот брак со поранешната сопруга...
Познати

Хакери и го нападнаа телефонот на италијанската водителка, па реши сама да ги споделува сексапилните фотографии од кои ќе се наежите

Италијанската водителка Дилета Леота ги воодушеви своите фанови на Инстаграм откако сподели нова сексапилна...
Познати

Актерката од филмот „The Notebook“ објави фотографија со сензитивна содржина со градите на мегдан, пораката е за сите мајки

Актерката Рејчл Макадамс (40) која е најпозната по романтичниот филм „The Notebook“ ги шокираше фановите на својот Инстаграм...
Вести

Мицкоски: Понудивме поддршка за соработка на Владата за датум за преговори, Заев не одговори, сега нашата понуда не важи, ќе продолжиме сами да лобираме

Конструктивноста е кај ВМРО-ДПМНЕ, деконструктивноста кај СДСМ. Ние како опозиција сме конструктивни и понудивме...