среда, 19 јуни 2019

Познати

Ќе ви испаднат очите: Македонската мисица во минијатурна танга, а откако ја крена едната нога ситуацијата излезе од контрола (ФОТО)

И македонската манекенка, мисица и топ модел Емилија Розман ја отвори летната сезона. Деновиве згодната мисица...
Познати

„Оставете ја било која работа на момент“, од оваа поза ќе паднете во транс- Хрватската пејачка го покажа цврстиот задник во танга (ФОТО)

Хрватската пејачка, актерка и манекенка Нивес Целзиус со години важи за една од најсексапилните јавни личности...
Регион

Автобусите пловат, автомобилите ги носи надојдената вода, семафорите потполно се расипаа- невремето направи вистински хаос (ВИДЕО)

Силно невреме го зафати регионот и направи вистински хаос, но најголеми последици очигледно има во соседна Србија,...
Вести

Николоски: Имаме премиер којшто лесно потпишува договори, не бара никаква гаранција за возврат и го продава националниот идентитет

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во емисијата „10 минути“ рече дека несеризоно е веќе да...
Познати

Дарко Лазиќ искешира 250 илјади евра за новиот дом- а кога ќе видите која соба е најскапа и колку чинат овие детали ќе останете во неверување

Дарко Лазиќ на големо го подготвува новиот дом каде ќе се вселат со свршеницата Марина Гагиќ како и синот кој треба...
Познати

Заработи милиони истрчувајќи на теренот, а сите мислеа дека е порно актерка- кога ќе дознаете со што се занимава ќе подзинете

Кинси Волански стана вистинска ѕвезда ширум светот откако се појави на теренот на финалето во Лигата на шампионите...