вторник, 18 јуни 2019

Познати

Најсексапилната тенисерка стана најлуда невеста во бикини- светскиот шампион број 1 се омажи, но пред венчавката позираше на плажа

Поранешниот американски кошаркар и поранешната светска тенисерка број 1 од Данска се вистински спортски пар кои...
Познати

Балканот во неверување: Марина Туцаковиќ откако го посети ова место целосно го победи ракот- вети дека уште еднаш ќе замине набрзо!

Познатиот балкански текстописец Марина Туцаковиќ полека но сигурно се опоравува од ракот кој и беше откриен пред...
Познати

Вилата во која живее ќерката на Шабан крие голема трагедија- од нејзината процена денес нема да ви се верува на тоа што го читате

Постарата ќерка на трагично загинатиот пејач Шабан Шаулиќ, Санела живее во луксузна вила заедно со сопругот која...
Познати

Фановите и порачаа дека оваа трансформација и е најголема грешка- Наташа Беквалац повеќе ја нема препознатливата боја на коса (ФОТО)

Познатата српска пејачка повторно и се врати на старата фризура која ја имаше на почетокот на својата кариера. Иако...