понеделник, 17 јуни 2019

Познати

Од оваа поза ќе ви се разбуди машката фантазија: Се соблече Преслава од „Преспав“- актерката само по гаќички и градник (ФОТО)

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“...
Регион

ВНИМАВАЈТЕ: Отровна риба почна да излегува на бреговите на овие делови во Грција, искасаната Србинка го сподели „пеколното“ искуство

Озогласената „риба пајак“ годинава првпат е забележана во грчкото туристичко место Неи Пори. Како што пренесува...
Познати

Од позите ќе се препотите: Славната пејачка не ни помислуваше на папараците- го соблече бикинито на јахта, па влезе во водата (ФОТО)

Славната пејачка Никол Шерцингер ужива на плажа во екот на летната сезона. Пејачката која има полни 40 години изгледа...
Познати

Ана Николиќ откри дека користи апчиња со непозната супстанца па фановите паднаа во транс: Од нив се зголемуваат градите, а слабее телото

Пејачката Ана Николиќ во изминатиот период никако да престане да провоцира и да ги изненадува своите фанови на...
Познати

По постапките на светските ѕвезди- Рада Манојловиќ наместо гласот фрли брдо пари за да го осигура овој дел од телото по кое мажите лудуваат

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ важи за една од најзгодните естрадни ѕвезди во соседството. Многу коментираат...
Вести

Мисајловски: ВМРО-ДПМНЕ 29 години е партија која секогаш го носи предзнакот на обединувањето на сите кои живеат во Македонија

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски на својот Фејсбук профил денеска објави статус по повод вчерашниот...
Вести

Граѓаните гневни на очајните услови, министерот мудро молчи- пациентите само со чамец можат да пловат низ Државна Болница (ВИДЕО)

Граѓаните гневни на Министерството за здравство и министерот Венко Филипче кој со прст не мрднува за пациентите...
Познати

„Господ му даде втора шанса, тој ја коцка“: Дарко Лазиќ мора итно на операција, на овие компликации не се надеваше ниту бремената свршеница

Пејачот Дарко Лазиќ наскоро мора да направи уште две операции од кои едната итна.   View this post on Instagram   🎶🍷👍👌🥊🥊 A...