сабота, 15 јуни 2019

Познати

За оваа ситуација зборуваат сите: Камерата сними како Меган се обидува да му се обрати на Хари, а неговата реакција предизвика полемика

Меган Маркл и принцот Хари досега немаа ситуација во јавноста што се чинеше дека нешто не е во ред меѓу нив, или...
Познати

Поранешниот ја претепа, па роди дете од ново момче- познатата српска кошаркарка брутално се тетовираше таму доле (ФОТО+18)

Славната  српска кошаркарка Милица Дабовиќ и тоа како ужива во првите летни денови од оваа сезона и сподели фотографии...
Познати

Избегаа од роденденот на Цеца, па Вељко и Богдана јавно разменуваа нежности во Барселона, а Анастасија им го порача ова на вљубените

Иако е млад, Вељко Ражнатовиќ ја најде девојката со која сака да го помине целиот свој живот. Во прашање е Богдана...
Вести

Николоски: Македонија и покрај тоа што Заев и Димитров решија да го потпишат срамниот Преспански договор не доби датум и не почна преговори

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Алекдандар Николоски на својот Фејсбук профил објави статус поврзан со Влегувањето...
Познати

Не сакаше да слави роденден, но не издржа- Цеца се пофали со подароците кои ги доби, сите се прашуваат дали овој е од нејзиното момче?

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера наполни 46 години, но не сакаше да го прослави својот роденден...