јуни 2019

Хороскоп

Хороскоп за првата недела од јули- новиот месец ќе му донесе нов љубовен почеток на овој знак, а еве на што да внимаваат јарците

Рак 22.6-22.7. Љубов Се повеќе ќе се занимавате со вашите внатрешни аспекти , иако нема да го запоставите ниту друштвото....
Познати

Со длабоко деколте сама го прослави роденденот на ќерката, додека Дарко Лазиќ не може да престане да слави за раѓањето на синот

Ќерката на Дарко Лазиќ и Ана Севиќ наполни пет години. Имено додека Дарко Лазиќ со денови го прославува доаѓањето...
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Според НБРМ, Меѓународната Инвестициска Позиција на земјата се влошила за 176 милини евра во првиот квартал на 2019

Комисијата за економија на ВМРО-ДПМНЕ сподели статус на Фејсбук каде се вели дека се влошува меѓународната инвестициска...
Познати

ФОТО: Позната актерка ненадејно почина на 47-годишна возраст- зад себе остави три малолетни деца, најстарото има само 9 години

Актерката Лиза Мартинек ненадејно почина на 47-годишна возраст во Италија. Тоа го потврдил адвокатот на семејството...