петок, 24 мај 2019

Познати

Роналдо се пофали со „опасна машина“ вредна цело богатство, а штом ја стартуваше фановите се загрижија поради неговиот живот (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо е познат како фудбалер кој е стравствен колекционер на скапоцени автомобили, а овој пат се...