понеделник, 6 мај 2019

Познати

Покажа дека таа има џиновски природни гради кои ги стисна во бикини- минатата година победи на Евровизија, а сега се соблече (ФОТО)

Победничката на минатогодишната Евровизија израелската претставничка Нета Барзилај веќе една година е вистинска...
Познати

Српската пејачка објави како заработува бакшиш- парите и ги ставаа во гаќичките, а кога и ги ставија во деколтето и излетаа градите

Српската пејачка Душица Грабовиќ го шокираше регионот откако на својот Инстаграм профил објави видео како го...
Познати

Семејството на Шабан повторно во болка и очај: Возачот кој ја предизвика несреќата не бил само пијан и без возачка дозвола- еве ги деталите

Истрагата откри нови детали за возачот кој ја предизвика несреќата во која животот го загубија кралот на фолк...