среда, 1 мај 2019

Вести

Заев се пишмани: Доколку нема цензус нема да има предвремени парламентарни избори, ќе организираме повторно претседателски или ќе го смениме Уставот

Ако Стево Пендаровски има макар еден глас помалку од Гордана Силјановска јас ќе почнам постапки за да организираме...
Познати

Сподели фотографија на која не ни предосети дека денеска ја чека пекол- ова е сопругата на Касиљас која е најпозната жена во Шпанија

Легендарниот голман кој денеска доживеа срцев удар на теренот е женет за најпознатата личност  во Шпанија.   View...
Познати

Сакаше да се пофали дека е оцрнета од сонцето, па предизвика вистински земјотрес: Ратајковски позираше во минијатурна танга (ФОТО)

Една од најубавите жени на светот, манекенката Емили Ратајковски повторно го „сруши“ Инстаграм. Атрактнивната...