среда, 24 април 2019

Вести

Мицкоски: Симнително е што на овие избори на некои избирачки места имаше неверојатен скок на излезеноста од над 50%, овие брзи гласачи беа присутни и за референдумот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата „24 Отворено„  овие претседателски...