сабота, 20 април 2019

Познати

Го живее вториот живот, но не се откажува од адреналинот- фановите на Дарко Лазиќ преплашени дека тој повторно ќе настрада (ВИДЕО)

Иако Дарко Лазиќ во октомври минатата година доживеа тешка сообраќајна несреќа и од тогаш го живее својот втор...
Познати

Душко Тошиќ и зададе уште еден тежок и болен удар на Карлеуша- Со овој детаљ Јелена никако не може да се помири дека веќе изгуби се (ФОТО)

Фудбалерот Душко Тошиќ во моментов се наоѓа во Кина каде игра за тамошен фудбалски клуб, додека неговата сопруга...