понеделник, 15 април 2019

Познати

Покажа од кого ја наследи убавината, но фановите не и веруваа дека таа и е мајка: Свршеницата на Лазиќ ја покажа мајка си (ФОТО)

Дарко Лазиќ речиси да го живее својот втор живот откако во октомври минатата година доживеа страшна сообраќајна...
Вести

Мицкоски: По победата на 5-ти мај ќе следат предвремени парламентарни избори, а ВМРО-ДПМНЕ во коалиција со народот ќе ја формира идната влада

По победата на 5-ти мај ќе следат предвремени парламентарни избори, а ВМРО-ДПМНЕ во коалиција со народот и со коалицијата...