недела, 14 април 2019

Познати

Пет месеци откако манекенката си го одзеде животот проговори нејзината мајка- познатата новинарка упати моќна порака низ целиот регион

Марија Чуриќ која пред точно пет месеци се самоуби ги остави во шок сите во регионот бидејќи стануваше збор за...
Познати

Хрватската пејачка не престанува на провоцира: Облече фустан без гаќички и ги препоти фановите „вреќа за ѓубре да облечеш ќе гориш“

Познатата хрватска пејачка Лана Јурчевиќ позираше пред огледало во чуден фустан кој открива дека пејачката не...
Вести

Силјановска Давкова: Нашата победа ќе значи пораз на нивните немакедонски, ненационални, антимакедонски и антинационални политики

Кандидатот за претседател на Република Македонија Проф. д-р Гордана Силјановска Давкова вечерва се обрати на...
Вести

Шилегов со нова навреда: Секогаш на митинзите на ВМРО-ДПМНЕ имало повеќе ѓубре, нова навредувачка квалификација или признание за побројноста на митинзите

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов продолжува со навреди. Сакајќи да се оправда од скандалите кои медиумите...
Познати

Раскина со милијардерот, па реши да ја смени фризурата од корен: Емина Јаховиќ повеќе не изгледа вака, фановите „полудеа“ (ФОТО)

Емина Јаховиќ одлучи да направи промена во изгледот по раскинувањето на љубовната врска со турскиот бизнисмен...
Вести

Мицкоски до Заев: Твојот идентитет бетон, не само што немаше арматура, туку не успеа ни првиот предизвик пред времето да се докаже

Денеска на митингот во Скопје, Заев ми постави две прашања, па еве ќе му одговорам од убавото Свети Николе, истакна...
Вести

Силјановска Давкова во Свети Николе: Секој ден слушаме како фамилијата добила уште еден бизнис, секој ден дознаваме за некој нов скандал

Кандидатот за претседател на Република Македонија, Гордана Силјановска Давкова вечерва се обрати на граѓаните...