недела, 31 март 2019

Познати

Беше најубава жена во светот, денес изгледа страшно: Анџелина Џоли има само 40 килограми и последици од стрес (ФОТО)

Нејзиниот изглед е страшен, холивудска ѕвезда Анџелина Џоли се придржува на  „луда“ диета и сега има само 40 килограми. Мегапопуларната...