петок, 29 март 2019

Вести

Јанушев: Избирачкиот список е најмал проблем, проблем е што најголемата опозициска партија влегува во изборен период со замрзнат имот

Во дневникот на 1тв шефот на изборниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, рече дека и за овие избори избирачкиот список е ист како...
Познати

Славниот голман сакаше да се пофали со скапоцениот „ѕвер“, но сите гледаа „таму долу“ и ја обвинија дека таа е заслужна за тоа (ФОТО)

Голманот на Манчестер Сити се најде во британските медиуми поради само еден детаљ кој предизвика бурни реакции...
Познати

ФОТО: Скапоцен лустер и голема дневна соба- ова е луксузниот стан во кој живее Анабела, еден детаљ сите го имаме по дома во кујната

Српската пејачка Анабела Атијас со своите фанови на Инстаграм го сподели домот во кој што живее. Во просторот...
Познати

Водителот го праша мажот на Шакира за сексот: Следуваше одговор што ја запали Шпанија, никој вака не го понижил Реал (ВИДЕО)

Фудбалерот на Барселона, Џерар Пике, жестоко го прозва Реал Мадрид во една популарна ТВ емисија. Водителот на емисијата...