четврток, 28 март 2019

Познати

Пејачката ја роди во 2005: Ќерката на Анабела објави дека ќе се венча преку фотографија на која момчето ја држи за голиот стомак (ФОТО)

  Помладата сестра на Луна Џогани откако објави фотографија на својот Инстаграм профил покрена лавина шпекулации...
Познати

Едниот син и почина, a другиот е копија на неа: Ова е синот на Марина Туцаковиќ кој ги има напишано најголемите хитови на естрадата (ФОТО)

Велат дека крушата под круша паѓа, па така и синот на текстописецот Марина Туцаковиќ, Милан Лаќа Радуловиќ не се...
Познати

Семејството одржа помен за пејачот: Сопругата на Шабан откако виде што му донесе на гробот неговата ќерка едвај ја додржаа нозете (ФОТО)

Денеска на новите гробишта во Белград во Алејата на заслужните граѓани се одржа 40 дневен помен за трагично загинатиот...