четврток, 28 март 2019

Занимливости

Шокантна снимка од Лондон го згрози светот: Побеснета мајка пред очите на своите деца турна друга жена под автобус (ВИДЕО)

Полицијата речиси година дена се обидува да го реши случајот со напад во Лондон, а сега е објавена снимка и се бараат...
Познати

Светската пејачка позираше гола со својот пријател во бањата, додека тој извршуваше нужда: „Ова е природата на пријателството“ (ФОТО)

Славната британска пејачка Џеси Џеј ги остави во неверување своите фанови на денот на нејзиниот роденден. Имено...
Познати

Кариерата ја заврши на 22 години, роди близнаци и изгледа посекси од било кога: Ана Курникова во бикини се качи на маса и заигра (ВИДЕО)

Поранешната руска тенисерка Ана Курникова се уште една од најзгодните тенисерки во светот на тенисот. Таа тениската...