вторник, 12 март 2019

Познати

Пукна тиквата: Сека по секс скандалот на Дара Бубамара и порача да гаси интернет, а таа брутално и врати „Дебала ****** и ќути!“ (ФОТО)

Откако после објавеното експлицитно видео на Дара Бубамара се огласи Сека Алексиќ, експресно возврати и првата. Имено,...
Вести

Мицкоски во посета на Кавадарци: Нашите приоритети ќе бидат развој на економијата, отворање на нови работни места и повисоки плати

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска е во посета на општина Кавадарци. Мицкоски ја посети Ми...