петок, 8 март 2019

Вести

Силјановска: Жените не сакаат цвеќе и празни честитки еден ден во годината, тие бараат еднакви можности во сите општествени и јавни сфери

Проф. д-р Гордана Силјановска Давкова кандидат за претседател на Република Македонија денес по повод 8-ми март...
Познати

Преживеа бурна ноќ, па се пофали што изгубила во ноќта: Водителката на „Пинкови ѕвездички“ која се бореше со ракот ги шокираше сите

Водителката Ана Михајловски која е позната по водењето на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ ги шокираше своите...