четврток, 7 март 2019

Познати

Ќе му се налути ли Пријовиќ: Најмалиот син на Брена објави фотографија од болница, но се пофали и со скапоцениот подарок за внукот

Синот на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ не ја крие радоста откако вчера стана чичко. Имено деверот на пејачката...
Познати

Вчера се фрли над ковчегот, денеска прави постапки кои ги загрижува сите: Каде замина Јелена неколку минути по погребот на мајка си (ФОТО)

Радио водителката Дивна Карлеуша вчера беше погребана во Белград, а сцените од погребот беа потресни за целиот...