среда, 6 март 2019

Вести

Имињата на „Македонијапат“ и „Македонски пошти“ заминаа во историјата- еве ги новите имиња кои не смее да го содржат зборот Македонија!

Со промената на името, владата ги задолжи и сите институции да извршат промена на досегашните имињата соодветна...
Фудбал

СЕКС СКАНДАЛ НА ПОВИДОК: Фудбалерите на Јувентус имале оргии со 60 убавици, а само овие двајца играчи не ја прифатиле забавата (ФОТО)

Фудбалскиот клуб Јувентус се наоѓа пред голем скандал доколку се докажат тврдењата на сопственикот на магазинот...
Познати

Трагедијата ги спои само на момент: Тошиќ ја држи Јелена за рака, но не преспал во домот на пејачката поради само една работа!

Душко Тошиќ штом дозна дека неговата баба Дивна Карлеуша починала, веднаш се упати во Србија и пристигна  во семејната...