понеделник, 18 февруари 2019

Познати

Пееше со него на последниот настап: Младата пејачка требало да биде во автомобилот со Шабан, но една грешка го спаси нејзиниот живот (ВИДЕО)

Српската пејачка Теа Таировиќ пееше со Шабан Шаулиќ на неговиот последен настап во животот, по кој во тешка несреќа...
Вести

Нелоски за Силјановска Давкова: Најважното е што таа ќе биде мајка на целата нација и на сите граѓани на Република Македонија

Гордана Силјановска Давкова е сосема спротивното од Зоран Заев. Зошто? Затоа што таа има конзистентност во своите...