понеделник, 11 февруари 2019

Познати

И вети дека ќе и пее на свадба: Пејачката на која минатата недела и почина мајката со моќна порака до водителката Деа по несреќата

Водителката Деа Ѓурѓевиќ на која налета автобус и и ја повреди раката успешно се опоравува по тешката операција...
Вести

НАЈНИСКА ГРАНИЦА ВО СВЕТОТ: Комисијата за заразни болести со одлука да се вакцинираат бебињата со полни 6 месеци со МРП вакцината

Комисијата за заразни болести со нови препораки за справување со епидемијата на морбили (мали сипаници). – Сите...
Познати

Популарна ѕвезда која не живее на Балканот: Пејачката Ана Севиќ има сестра близначка која е вистинска секс бомба (ФОТО)

Никој не знае дека пејачката и водителка Ана Севиќ која е поранешна сопруга на Дарко Лазиќ има сестра близначка. Така...