вторник, 5 февруари 2019

Познати

Кога ќе ја видите неа, веднаш ќе заборавите на Розга: Поранешното момче на пејачката ја остави пред олтар поради оваа секс бомба (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер долго време беше во врска со пејачката Јелена Розга, а откако ја остави, тој заплови во...
Занимливости

Девојка ја дознала суровата вистина за тетоважата на нејзиното момче- па побара помош дали да ја прекине врската (ФОТО)

Една 28 годишна девојка на социјалната мрежа Редит побара помош во врска со своето момче откако ја дознала вистината...
Вести

Мицкоски во Брисел оствари средби со Мекалистер, Вајгл и Вебер: Заев сака да ги украде претстојните претседателски избори

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски втор ден ја продолжува посетата на Брисел на политичкото Собрание...