вторник, 5 февруари 2019

Вести

Мицкоски на средба со Дол во Брисел: Светските организации ја препознаваат Македонија како произведувач на корупција која е заштитена од државата

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во рамките на својата посета на Брисел оствари средба со Претседателот...
Хороскоп

Започна кинеската Нова година- Еве што ќе ви донесе според хороскопските знаци, за некој оваа година ќе биде многу тешка

Започна кинеската нова година во знакот на свињата, еден од 12-те знакови во кинескиот хороскоп, а според кинескиот...