сабота, 2 февруари 2019

Познати

Цела Хрватска гневна на сексапилната сопруга на фудбалската ѕвезда: Преку анкета праша дали да ја избрка помошничката поради оваа грешка

Сопругата на хрватскиот репрезентативец Домогој Вида деновиве е во центарот на вниманието во Хрватска откако...
Вести

Заев тврди едно, Бошњаковски друго: Нема конкретни бројки колкумина ќе бидат опфатени со отписот на долговите, анализите биле во тек

Владата не знае од каде е добиена бројката од двесте илјади граѓани и семејства на кои вчера премиерот Заев најави...
Познати

Српската пејачка на која и почина првиот сопруг објави прва фотографија со новородениот син: Еден детаљ ги изненади фановите (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ неодамна стана мајка и на свет го донесе синот Василиј Андреј. Таа заедно со својот сопруг...
Познати

Пеколните температури во Австралија ја натераа да се разголи: Тања Савиќ со длабоко деколте ги изненади фановите (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ веќе неколку години живее на релација Австралија- Србија, а најновите фотографии кои ги објави...