вторник, 22 јануари 2019

Фудбал

Ја прекрши забраната за било какви изјави од страна на клубот: Сала му се јавил на еден свој соиграч од авионот и му рекол нешто ужасно

Аргентинскиот фудбалер Емилијано Сала и неговиот пилотот и понатаму се водат како исчезнати, а потрагата по авионот...
Познати

По аферата со фудбалерот на нејзиниот Инстаграм се случи чудна работа- Фановите загрижени поради одлуката на Карлеуша (ФОТО)

По аферата со фудбалерот Огнен Врањеш пејачката и фудбалерот постојано се „провоцираат“ преку своите Инстаграм...
Познати

Мајката на новото фудбалско чудо на Рома е вистинска секс бомба- Лудува по Тоти и обожава да се фотографира во бикини (ФОТО)

Николо Заниоло е еден од фудбалерите на Рома, кој најмногу се споменува во италијанските медиуми, а една од причините...
Познати

Нејзините хитови ги знаат сите, но трагедијата никој- сестрата на српската пејачка се удавила во вода, а нејзиниот татко починал (ФОТО)

Српската пејачка која на сите им е добро позната зад својата кариера крие црна и мрачна судбина. Станува збор за...