понеделник, 21 јануари 2019

Вести

Пред да дојдат на власт ветуваа почист воздух, на власт не мрднуваат со прст- Градоначалниците на СДСМ ги заборавија нивните изјави

Скопје со денови се гуши, додека владата предводена од СДСМ, министрите и градоначалниците никако да преземат...
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ и Заев беа тие што лажеа дека имаат стратегија и дека ќе има алпски чист воздух, две години подоцна има еколошка катастрофа и крах

СДСМ и Зоран Заев на своја совест ја имаат смртта на граѓани и загрозеното здравје на илјадници граѓани поради...
Познати

Сите се прашуваат каде е Меланија Трамп во новата година- првата дама преку фотографија ги стопли срцата на сите Американци (ФОТО)

Првата дама на Америка Меланија Трамп последен пат во јавноста се огласи на 13 јануари месецов, по што јавноста...