четврток, 17 јануари 2019

Ракомет

И Манасков по поразот од Исланд „удри“ по младите играчи: Треба да созреат за во иднина да не се повторуваат грешки како на овој Мундијал

Крилото на репрезентацијата на Македонија, Дејан Манасков по денешниот пораз од Исланд со 24-22 изјави дека ова...
Вести

Мицкоски на состанок со претставници на партиите од коалицијата „За подобра Македонија“: Извршен е атентат на Република Македонија, потребни се избори

Имавме состанок со лидери и претставници на политичките партии кои се дел од коалицијата „За подобра Македонија“,...