сабота, 12 јануари 2019

Познати

Фудбалерот на Лацио ја „ќари“ поранешната на Роналдо- ниту тој не можеше да и одолее на сексапилната тетоважа под интимата (ФОТО)

Во 2016 година таа беше главна тема во сите светски медиуми бидејќи токму таа ја имаше честа да му стане девојка...
Вести

Мицкоски до Заев и СДСМ: Излезете на избори- Тоа не се избори за фотелји, тоа се избори каде ќе победи народот за да победи достоинствена Македонија

Излезете на избори, не се тоа избори за фотелји, тоа се избори каде ќе победи народот, ќе победи ВМРО-ДПМНЕ, за да...
Вести

Социјалните мрежи вријат по промената на името од страна на СДСМ и Заев: „Ги искрваривте срцата на чистите Македонци“ (ФОТО)

Социјалните мрежи вријат откако вчера во македонското собрание 81 пратеник ги изгласаа уставните измени кои произлегуваат...