среда, 9 јануари 2019

Вести

Заев и Марин ги игнорираа граѓаните на Аеродром и градат кај „Мајчин дом“, а сега манипулира дека запрела мегаломанска градба

Премиерот Зоран Заев вечерва во интервју дадено за вестите на Сител рече дека се стопира мегаломанското градење,...