вторник, 8 јануари 2019

Познати

Сестрата близначка на познатата тенисерка ги покажа деловите кои не ги исончала на плажа и ја разбуди машката фантазија (ФОТО)

Сестрата на тенисерката Ежени Бушар која многумина ја сметаат за најсексапилна тенисерка на светот можеби изгледа...
Македонија

Димовски до пратениците на СДСМ: Кога треба да се дискутира за работи кои ги засегаат граѓаните, бегате од дискусија со изговор дека не сте стручни

Искрено очекував да има поголема дискусија по однос на предлогот планот на регулаторната комисија за енергетика...