понеделник, 7 јануари 2019

Познати

Само Ана Николиќ може да го накити бадниковото гранче вака- „чудна“ трпеза на пејачката на која еден детаљ боде во очи (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ со фановите објави фотографија од својата бадникова трпеза, а со еден детаљ ги...
Познати

Ја блокираше на Инстаграм, но таа не престанува да го прогонува: Го истетовира Меси на најпровокативното место од женското тело (ФОТО)

Лионел Меси ја блокираше на својот Инстаграм профил неодамна, но таа не се откажува од него… Станува збор за...