четврток, 3 јануари 2019

Познати

Ги разочара девојките: Фолк пејачката Гоца Божиновска проговори за проблематичниот син и неговиот љубовен живот (ФОТО)

Синот на фолк пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шјан, е познат во јавноста како момче кое често прави скандали. Неколку...
Занимливости

Побегнале од ресторанот без да ја платат сметката- сопственикот се сетил на оргинална освета со која се воодушевува цела земја (ВИДЕО)

Група млади луѓе во еден англиски град направиле сметка од 248 евра, но „заборавиле“ да ја платат па си заминале...
Занимливости

Тест кој го користат психолозите: Првото што ќе го забележите на сликата открива што лошо сте направиле во животот

Пред вас е необична илустрација и на вас е само да кажете што прво сте забележале. Ако го имате одговорот продолжете...
Занимливости

Го пипкаат неговиот полов орган за среќа, а некои отидоа и предалеку со понудите: Фановите опседнати со Кристијано Роналдо (ФОТО)

Статуата на Кристијано Роналдо поставена во неговиот роден град Фунчал во 2014 година е прилично голем мамец за...